Trampki to wygodne obuwie sportowe – najczęściej sznurowane, jednak może być również nakładane, które kojarzone jest głównie z przedstawicielami płci męskiej, jednak zdawać sobie sprawę, że także kobiety, nawet te całkiem małe, mogą nosić wspomniane buty i świetnie w nich wyglądać. Czy trampki to obuwie tylko dla tzw.

„chłopczyc”, które z lubością upodabniają się do swoich kolegów? Nic bardziej mylnego! Noszą je bowiem również dziewczynki wyjątkowo subtelne, które uwielbiają kokardki, motylki oraz inne „słodkości”. Producenci nie poprzestają bowiem na tworzeniu obuwia w kolorze czarnym, granatowym lub nawet białym – na półkach sklepów obuwniczych w kontekście trampek pojawia się również róż, seledyn oraz cała gama innych barw.

Mało tego! Nietrudno znaleźć tam także rozmaite wzory i nadruki, które sprawiają, że dziewczynki reprezentujące typ „małej księżniczki” po prostu szaleją na punkcie sportowego, lekkiego i wygodnego obuwia. Trampki dla dziewczynki to buty utrzymywane najczęściej w dość jasnej kolorystyce – oczywiście prym wiedzie tutaj delikatny róż.

Obuwie tego rodzaju może być jednolite, jednak nietrudno znaleźć na nim wzorki w postaci gwiazdek, serduszek, kwiatuszków itp., a nawet nadruki.

Bardzo często występuje tam także brokat. Trampki dla dziewczynki mogą znakomicie prezentować się w zestawieniu nie tylko ze spodniami, ale również z sukienkami, także letnimi.

Dziewczynka nosząca takie obuwie nie tylko świetnie wygląda, ale również może cieszyć się komfortem, jaki zapewniają miękkie i odpowiednio dobrane buty.